Jasmina Alagič

Těhotná Jasmina jen září! U moře vystavila zakulacené bříško

Těhotná Jasmina jen září! U moře vystavila zakulacené bříško
Zdroj: Instagram

Moderátorce Jasmině Alagič těhotenství nesmírně sluší. Z fotek je vidět, že už se krásně zakulacuje a jen září štěstím. Spolu s partnerem, rapperem Rytmusem, si navíc odskočili na oblíbené místo.

Říká se, že když žena nosí pod srdcem chlapce, zkrásní ještě víc, než když čeká holčičku. Přesně to je případ slovenské moderátorky a modelky Jasminy Alagič, která čeká první miminko s rapperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem.

Jasmina čím dál víc září štěstím a vypadá, že si těhotenství opravdu užívá a prožívá nejkrásnější období. Na posledních fotkách, které pravidelně zveřejňuje na instagramu, je vidět, že už se jí zakulacuje bříško.

Slavný pár, který stále plní první stránky slovenských novin, si odskočil do chorvatského města Opatije. Právě tohle místo je pro Jasminu jedno z nejoblíbenějších vůbec. Budoucí maminka u Jadranu pózovala s rukou na bříšku.

"Moje milované moře jadranské. Žádné na světě se mi nelíbí víc, žádné na světě nevoní pro mě krásněji a k žádnému jinému se nevracím radši. Ta hudba, to jídlo, ty vůně... moje duše tančí," napsala Jasmina, která svůj balkánský původ nezapře.

Související obsah

Jasmina s Rytmusem už dříve prozradili, že čekají chlapečka. Pár, který čeká v budoucnu svatba, působí stejně zamilovaně jako na začátku vztahu. Jsou spolu necelý rok, začali si krátce po Rytmusově rozchodu se zpěvačkou Darou Rolins. Jejich vztah trval sedm let.


ČTĚTE TAKÉ:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy
Holčička nebo chlapeček? Nejznámější babské rady, které napoví, co čekáte

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Jasmina Alagič

PŘEHLED TÝDNE: Rytmus se bude ženit a prezident Zeman ukázal svůj talent! VIDEO

PŘEHLED TÝDNE: Rytmus se bude ženit a prezident Zeman ukázal svůj talent! VIDEO

Důležité Události

Krátká zpráva

Fond vyplatil zemědělcům zasaženým tornádem přes půl miliardy

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) vyplatil zemědělcům, které v červnu zasáhlo tornádo, už přes půl miliardy korun. Jedná se asi o 80 procent nahlášených škod. Lesy ČR vyplatily asi 34 milionů korun. Částky dnes zveřejnilo ministerstvo zemědělství.

Píše se na Deník.cz