Zahraničí

Neuvěřitelná změna: Dívka vážila přes sto kilo, teď je z ní modelka!

Neuvěřitelná změna: Dívka vážila přes sto kilo, teď je z ní modelka!
Zdroj: Instagram

Ariana Omipiová z Nového Zélandu jídlo milovala tak moc, že ve svých devatenácti letech vážila 125 kilogramů. Pak si však řekla, že to stačí a rozhodla se zhubnout. Za rok se dostala až na 66 kg a může se pyšnit postavou modelky.

Čtyřiadvacetiletá Ariana Omipiová z novozélandského Aucklandu pracuje jako manažerka. Od malička ráda jedla a někdy až extrémně velké porce. Díky tomu v pouhých devatenácti letech vážila až 125 kilogramů, informoval britský Mirror.

Rozhodla se s tím něco udělat. Držela však diety, které jí spíše škodily. I když se jí podařilo ztratit pár kilo, zase je opět nabrala. Na začátku roku 2018 vážila až 135 kilogramů. "Moje porce byly velké a neustále jsem měla pocit hladu," řekla Omipiová.

Dodala také, že za další vteřiny měla opět hlad a musela si dát jídlo znovu. V loňském roce už toho však dívka měla dost a podstoupila operaci žaludku, která byla úspěšná.

Související obsah

Teď se už cítí Omipiová dobře a hlad vůbec nepociťuje. Sportuje dvakrát týdně s osobním trenérem, se kterým střídá posilování a kardio cvičení. Po roce váží už jen 66 kilogramů a se svou postavou se chlubí na instagramu, kam pravidelně zveřejňuje fotografie.

"Cítím, že mám kontrolu nad jídlem. Můžu něco uvařit, aniž bych pociťovala touhu nebo potřebu to sníst…Jsem neuvěřitelně šťastná, takže si užívám života a těším se na to, co mi přinese budoucnost," vysvětlila dívka.

reg, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz