Dan Nekonečný

Poslední cesta krále rozkoše! Takhle si ji Nekonečný nevysnil

Takhle si svůj konec určitě nepředstavoval. Dana Nekonečného v tichosti naložili a odvezli v autě pohřební služby. Show hodnou jeho života snad blízcí naplánují na poslední rozloučení. Nekonečného našli policisté mrtvého v jeho domě.

Karneval, barvy, exotická zvířata a ohňostroje. Tak vypadal celý život showmana a zpěváka Dana Nekonečného. Jeho závěr proběhl ale úplně jinak. Bezvládné tělo nejdříve objevili policisté v koupelně jeho domu v pražských Řeporyjích.

Kriminalisté na místě pracovali několik hodin, přivolali také koronera, který Nekonečného úmrtí potvrdil. Podle informací TV Nova vyšetřovatelé vyloučili smrt cizím zaviněním i sebevraždu. Až poté mohla extravagantní celebritu odvézt pohřební služba.

Nekonečného vystoupení vždy hýřila barvami a třpytkami, jeho poslední cesta ale taková nebyla. Pracovníci pohřební služby spolu s policisty tělo zabalili do stříbrného pytle a z Řeporyj odvezli v úterý odpoledne. Vše proběhlo v tichosti, která k Nekonečnému vůbec neseděla.

Související obsah

Dan Nekonečný zemřel v úterý dopoledne, přivolaní zdravotníci už mohli pouze konstatovat smrt. Bylo mu 52 let, podle bývalé partnerky trpěl epilepsií a odmítal brát léky. Více čtěte zde. Policisté ani blízcí zatím příčinu smrti nesdělili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz