Domácí

Rodina se loučila s Hlavatým. Na pohřeb dorazil i Střihavka

Rodina se loučila s Hlavatým. Na pohřeb dorazil i Střihavka
Zdroj: Profimedia

Ve středu se konal pohřeb muzikálového herce a hudebníka Roberta Hlavatého, který zemřel 19. března. Bohužel prohrál dlouhý boj s rakovinou. S Hlavatým se přišla rozloučit nejen rodina, ale i jeho přátelé, například zpěvák Kamil Střihavka.

Pohřeb se konal v kostele Svaté Ludmily v Horních Počernicích, ve kterém byl hudebník nejen pokřtěný, ale také si zde bral svou ženu Renatu, informoval deník Blesk. V kostele proběhla za Hlavatého zádušní mše.

Rozloučit se se svým kamarádem přišel také zpěvák Kamil Střihavka, který s ním zpíval v muzikálu Jesus Christ Superstar, a také Jan Urban známý z muzikálu Carmen nebo Sestry v akci. Ostatní kolegové na pohřeb nedorazili.

Související obsah

Když mše skončila, přátelé vynesli ven z kostela jeho rakev a vyprovodili ho písní. Poté byla rakev odvezena na hřbitov, kde bude pohřben v rodinné hrobce.

Robert Hlavatý podlehl rakovině 19. března. Lidé ho mohli znát z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice nebo z pořadu The Voice, kam se před pěti lety přihlásil. Hudebník vystoupil například i na koncertě skupiny Kabát. Kromě Jesus Christ Superstar zpíval také v muzikálu Bídníci nebo Děti ráje.

Podívejte se na vystoupení Roberta Hlavatého v The Voice:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz