Výměna manželek

Andrea se za vězení nestydí. "Dneska se tam dostane každý!"

Andrea se za vězení nestydí. "Dneska se tam dostane každý!"
Zdroj: TV Nova

Ve středu mohli diváci TV Nova sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Velké spory měla od začátku Andrea s náhradním manželem Pavlem, který byl až příliš žárlivý. Jak na natáčení rodiny s odstupem vzpomínají?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme sledovali rodinu z Jirkova, kterou tvoří Markéta (22), Pavel (36), Dominik (3), Markéta (1,5) a Tadeáš (7 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Andreou (48), Milanem (42) a Adrianou (10), kteří žijí v Horním Jiřetíně.

Rozpory v tomto díle vznikaly především mezi Andreou, která se nemohla smířit s náhradním manželem Pavlem. Ten sám o sobě říkal, že je horká hlava a navíc žárlil tak, že plánoval Výměnu ukončit předčasně. V tom mu ale nakonec vyměněná partnerka zabránila.

Andrea na natáčení nevzpomíná zrovna v dobrém. "Byla to obrovská show, nic jinýho," prohlásila s tím, že nejhorší bylo vidět, v jakých podmínkách musejí vyrůstat Markétiny tři malé děti. "Stát vůbec nemá zájem se o to starat, že 22letá máma je na hranici chudoby," vyčítá Andrea.

Její partner Milan se prý po Výměně hodně uklidnil a oba si více váží své rodiny. "Nikdy bych ji neopustila. To vím už dávno, že mám skvělou rodinu, ale šlo mi o nevěrnýho chlapa. Já bych pro něj udělala cokoliv na světě a on taky, žádnej chlap pro mě neudělal to, co Milan," popsala Andrea.

Připomeňte si, jak se Andrea vytočila kvůli Pavlovi:

Manželku z Horního Jiřetína rozčílilo, že o ní jiná média informovala jako o "vězenkyni". "Já jsem sedm let venku z basy a oni ze mě udělali kriminálníka, kterej snad seděl za vraždu," rozzuřilo Andreu.

Související obsah

Za to, že byla za mřížemi, se ale prý nestydí. "Dneska se do basy dostane každej. Stačí, když vám člověk na červenou na přechodu vběhne před auto, vy máte zelenou a srazíte ho. A jste tam. A soud řekne, že to máte předvídat," uvedla Andrea.

Přestože se s náhradním manželem dostala několikrát do konfliktu, nebyl podle ní úplně špatný. "Byl strašně pozornej, když jsem měla svátek. Přinesl kytku, překvapil mě večeří a welness. To mě překvapilo, že dokáže bejt takovej a nejen puntičkář. Byl pozornej i co se týče dětí," dodala Andrea.

Pokud jste neviděli nejnovější díl reality show Výměna manželek, můžete si ho přehrát na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Čtěte také:

Rozchod po Výměně: Pavel si prý užíval peněz a ženských. Tak to má být, tvrdí

Udělali ze mě kriminálníka: Andrea čelí na sociálních sítích ostré kritice. Do basy se dnes dostane každý, hájí se

epa, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz