Domácí

Nekonečného životní láska promluvila. O drogách i nemoci

Nad předčasnou smrtí zpěváka a extravagantního showmana Dana Nekonečného visí několik otazníků. Objevilo se mnoho spekulací, nejčastěji se spekuluje o tom, že za skonem Nekonečného stojí infarkt nebo epileptický záchvat. O jeho nemoci a také rodinných vztazích promluvila jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová.

Ač byl Nekonečný vždy plný energie a neuvěřitelného elánu, trpěl vážnou nemocí. S epilepsií bojoval několik let. Dlouhých devatenáct let s ním strávila jeho životní láska Zuzana Kardová. Vychovávali spolu její dceru Terezu. S oběma ženami ho pojil velmi pěkný vztah, i když se nakonec odloučili.

Zpěvákova bývalá přítelkyně se domnívá, že za úmrtím by mohl být právě epileptický záchvat nebo infarkt. "Mohlo jít o epileptický záchvat nebo infarkt. Je to ale jen můj názor," nechala se slyšet. "Drogy určitě nebral," odmítá rezolutně spekulace.

"Na Daniela nikdy neřeknu nic ošklivého," řekla. A rozpovídala se i o vztahu Nekonečného a její dcery, kterou showman přijal jako vlastní. "Moje dcera ho měla ráda víc než vlastního otce. A Dan měl rád ji.“

Zuzana momentálně zařizuje zpěvákův pohřeb. Pomoc nabídli i jeho přátelé. "Na obřad přispěje manželka F. A. Brabce. Nabídla se, brzy se domluvíme," říká. Dodává, že co se dědictví týče, právoplatným dědicem bude Nekonečného sestra.

Související obsah

"O nemoci jsem věděla od začátku našeho vztahu," tvrdí Zuzana. "Záchvaty měl občas. Léky na ni bral," dodala. V rozpadu jejich vztahu ale žádnou roli nehrála. "V životě bych ho neopustila kvůli žádné nemoci. Byl veselý a vtipný. I proto jsem s ním byla tolik let. Jinak by to nešlo. Rozešla jsem se s ním, protože jsem to tak cítila," svěřila se zpěvákova expartnerka.

Náhlý skon hudebníka a vyhlášeného showmana Dana Nekonečného v pouhých 52 letech zaskočil jeho fanoušky, kamarády, blízké i kolegy. Zpěváka našli v úterý mrtvého u něj doma v pražských Řeporyjích. 

I když tělo zpěváka Dana Nekonečného našel majitel domu v úterý, Nekonečný měl podle některých informací zemřít už tři dny před tím. Někteří sousedé ho prý ale tento týden viděli.

Poslední rozloučení s bavičem proběhne v motolském krematoriu. Zpěvák bude následně uložen do rodinné hrobky v Boskovicích.

Připomeňte si reportáž o smrti Dana Nekonečného:

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz