Domácí

Slzy a dojetí ve Snídani: Kolegové se loučili s Ivetou Kořínkovou!

Čtvrteční Snídaně s Novou byla plná emocí. Moderátor Aleš Lehký se loučil se svou dlouholetou kolegyní a kamarádkou Ivetou Kořínkovou, která čeká své první miminko a odchází na mateřskou. Oblíbená moderátorka dostala květiny a celý tým Snídaně jí popřál hodně štěstí.

Iveta Kořínková a Aleš Lehký vítají po ránu diváky Snídaně s Novou už devět let a svou práci mají velmi rádi. Na nějakou dobu se však jejich moderátorské duo rozdělí, jelikož Kořínková čeká se svým partnerem prvního potomka.

Před dvěma měsíci také na svém instagramu fanouškům prozradila, že budou mít holčičku.

Jelikož by měla moderátorka porodit už v květnu, odchází na mateřskou, a proto se s ní nejen Lehký, ale i celý tým rozloučil. Ke konci Snídaně nechal Aleš svou kamarádku stát a beze slova odešel. Ze začátku Kořínková nechápala, co se děje, a proto se zeptala kolegyně Terezy Jandové, kam to Aleš vyrazil. "On za tebe porodí, já jsem to s ním domluvila," odpověděla jí Tereza.

O pár vteřin později se však Aleš vrátil se dvěma pugéty květin. "Jsme tady chtěli jen Ivetce vyseknout poklonu, protože Ivetka je s námi dnes úplně naposled," začal Lehký. "No nevíme, jestli naposled, ona přijde a budeme tady čtyři," dodala Tereza.

Související obsah

Aleš pak v loučení pokračoval. "Iveta odchází na mateřskou. Tak jsme ti chtěli za celý tým, protože tato květina je od celého týmu, poděkovat za tvojí empatii, za tvoje srdce, za to že nejen my tě máme rádi, to všichni vědí, ale i diváci určitě," řekl Lehký a Ivetu tím dojal. "Já jsem si říkala, že nebudu brečet," smála se a utírala si slzy.

I Tereza Jandová předala Kořínkové svou květinu. "Ať všechno dopadne podle tvých představ, hlavně hodně zdraví a přijď se na nás podívat," popřála Tereza.

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz