Nehoda

Řidička narazila do domu a je v kómatu, volali policii. Bylo to jinak

Řidička narazila do domu a je v kómatu, volali policii. Bylo to jinak
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Opilá žena v Říčanech narazila do okapu panelového domu a poté vjela na trávník. Přivolaní policisté jí naměřili 3,6 promile alkoholu v dechu. Záchranáři ji vyšetřili, žádná zranění ale neměla.

Rozruch způsobila v Purkyňově ulici na okraji Říčan řidička, která sedla za volant opilá a podle toho také její jízda dopadla. Žena v Octavii nejdříve narazila do okapu paneláku, pak ujela ještě desítky metrů, než zastavila na trávníků před plotem.

Žena, která vše viděla z okna bytu, zavolala policii. "Provedená dechová zkouška ukázala, že měla řidička 3,6 promile alkoholu v dechu. Další okolnosti jsou v šetření. Žena je podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky," sdělila policejní mluvší Jana Šteinerová.

 

Na místo dorazili také hasiči, kterým byla nehoda nahlášena jako velmi vážná. Řidička měla být podle telefonátu na tísňovou linku v bezvědomí, proto se hasiči připravovali na její vyproštění. "Zásah trval zhruba hodinu," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Související obsah

Vyproštění ženy nakonec nebylo potřeba, přesto do Říčan zamířili také záchranáři včetně vrtulníku. Opilou řidičku na místě ošetřili, převoz do nemocnice ale nebyl nutný, zraněná nebyla. Vrtulník se proto ještě v letu obrátil.

epa, TN.cz

K tématu Nehoda

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz