Zahraničí

Při nehodě vyhasl život nadějné kapely! Oba členové zemřeli

Obrovská tragédie se stala ve středu v americké Arizoně. Při autonehodě zemřeli členové kapely Her’s Stephen Fitzpatrick a Audun Laading. Nadějní muzikanti z Velké Británie byli v USA kvůli svému turné, v rámci kterého měli naplánováno 17 koncertů.

O úmrtí členů kapely informovala jejich zastupující společnost Heist or Hit na facebooku. "S velkým zármutkem vám musíme oznámit, že kapela Her’s z Liverpollu, Stephen Fitzpatrick a Audun Laading a manažer jejich turné Trevor Engelbrektson tragicky zemřeli během autonehody ve středu 27. března v ranních hodinách, když jeli na turné do Santa Ana v Kalifornii," napsala společnost.

Dále také dodali, že se kapela v USA nacházela na jejich druhém turné, kde představovali své první album Invitation to Her’s. Všechny jejich koncerty byly vyprodané a fanoušci se na ně těšili. Oba podle společnosti patřili mezi jednu z neoblíbenějších a nejnadanějších britských kapel současnosti.

Související obsah

"Jejich energie, živost a talent přesně definovali naši značku. Jako lidé byli vřelí, zdvořilí a zábavní…Po hudební stránce, Her’s byli ohromující," doplnila společnost. Také vyjádřila upřímnou soustrast jejich rodině a poprosila veřejnost o zachování jejich soukromí v těchto těžkých časech.

Na kapelu vzpomínali i fanoušci. "Jsem v šoku a nevíře. Svět je krutý podnik. Stephen a Auden byli úžasné osoby a fantastický muzikanti. Všechny mé myšlenky jsou s jejich přáteli a rodinou," napsal na twitteru Craig.

Rocková kapela Her’s představila svoji první píseň Dorothy 7. dubna 2016 a okamžitě si získala své příznivce. V loňském roce je hudební magazín Paste zařadil mezi 15 nových kapel z Liverpoolu roku 2018, které by každý měl znát. Své první album vydali 24. dubna loňského roku.

Podívejte se na poslední videoklip Her’s k písni Harvey:

 

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz