APLIKACE TN.CZ
Domácí

Kamion narazil při brzdění do domu. Pro řidiče letěl vrtulník

Kamion narazil při brzdění do domu. Pro řidiče letěl vrtulník
Zdroj: TV Nova

V Kamenickém Šenově na Českolipsku došlo v pondělí odpoledne k vážné nehodě. Kamion byl z neznámých důvodů nucen začít prudce brzdit, náklad ho ale strhl a narazil do budovy. Pro řidiče s těžkými zraněními musel letět vrtulník.

Krátce po jedné hodině odpoledne se v Kamenickém Šenově na Českolipsku stala vážná nehoda. Kamion jel po silnici I/13 z kopce, kde byl náhle nucen začít prudce brzdit. "Kvůli tomu došlo k rozkolísání nákladu, kamion vyjel vpravo a narazil do budovy," uvedla mluvčí policie Ivana Baláková.



 

Kamion vjel do areálu provozovny, kde se vyrábí svítidla, a narazil do budovy. Zastavil se až u zahrady sousední domu. "Řidič utrpěl těžká zranění a byl letecky transportován do nemocnice," informovala mluvčí.

Přesná příčina nehod je zatím neznámá - policie neví, co řidiče donutilo brzdit. "Nemáme konkrétní informace. Proto bychom uvítali svědky, kteří by nám mohli říct, co se tam stalo," řekla mluvčí.

Související obsah

Silnice je v místě nehody průjezdná pouze jedním pruhem, policisté řídí dopravu kyvadlově. Dopravní omezení podle mluvčí potrvá až do večerních hodin.

sei, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz