Tereza Dušková

Robinsonka Terry odhodila plavky a ukázala se s přítelem! FOTO

Robinsonka Terry odhodila plavky a ukázala se s přítelem! FOTO
Zdroj: Instagram terry_duskova

Robinsonka Tereza odhodila stud, vrchní díl plavek a na fotce z pláže na Srí Lance ukázala svého přítele. Tereza vypadá stále lépe a lépe.

Robinsonka Tereza byla fanoušky považována za největší krásku z druhé série Robinsonova ostrova. Dostala se v soutěži daleko, ale na výhru to nakonec nestačilo, když porotě ve finále vyčetla mnoho věcí a hlasy tak dostal Martin.

To už ale vnadnou Robinsonku Terezu nemusí vůbec mrzet. Teď ukázala na fotce ze Srí Lanky svou největší výhru – přítele Antonína. A že je to mezi nimi pořádně žhavé, dokazuje fakt, že na fotku s ním Tereza neváhala odhodit provokativně horní díl plavek.

"Tohle je on, mého srdce šampion. A taky ten, který to se mnou vydrží. Protože prostě občas mám hlad, občas jsem unavená a občas je tráva moc zelená, koule moc kulatá a ryba moc hlasitá,“ napsala Terry k fotce. Tak snad jim láska vydrží a Tereza se zase pochlubí nějakou sexy fotkou.

Podívejte se na video, jak si Terry na Robinsonově ostrově užívala masáž: 

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz