Ordinace v růžové zahradě 2

Alkohol, drogy, rvačky: V Ordinaci už půjde do tuhého! VIDEO

Alkohol, drogy, rvačky: V Ordinaci už půjde do tuhého! VIDEO
Zdroj: Nova.cz

V Ordinaci v růžové zahradě 2 mohou diváci sledovat každý týden příběhy svých oblíbených postav. Mezi ně patří například Marek, se kterým se před nedávnem rozešla jeho přítelkyně Bibi. Aby se zbavil vzteku, dal se na pouliční bitky, jenže ty se mu moc nevyplácí. V příštích dílech Ordinace dojde také na drogy, kdy bude Adam donucen svým nadřízeným Márou vzít si kokain.

Marek Doležal (Štěpán Benoni), nezažívá v poslední době příjemné časy. Nejdřív podvedl svou přítelkyni Bibi (Marika Šoposká), která to zjistila a rozešla se s ním, pak mu jeho milenka oznámila, že je s ním těhotná, a do toho se dal na pouliční bitky. V nich sice vyhrával, ale po posledním zápase, kdy málem jeho soupeř zemřel, se rozhodl přestat.

Jenže v Markovi pořád dřímá vztek, který ze sebe potřebuje dostat. Bohužel si k tomu vybere svého kolegu Vojtu (Ivan Lupták), který se mu bude snažit pomoct v jeho těžké situaci. Za to ho však Marek odmění pořádnou pěstí do tváře. Jak se k tomu postaví jeho nadřízený doktor Hanák (Radim Fiala), se budou moci diváci podívat v dalším premiérovém díle Ordinace.

Souboj mezi Markem a Vojtou:

  

V této epizodě diváky také čeká příběh Adama Svobody (Libor Stach), který se neustále trápí nešťastnou láskou k Marice (Andrea Růžičková). Svůj žal se rozhodl řešit alkoholem. Jenže kvůli tomu nezvládá svou práci, kam chodí neustále opilý.

Všimne si toho i primář Mára (Robert Jašków) a svěří se s tím své nadřízené Charlotte (Chantal Poullain). Ta mu však řekne, že ho prostě musí dát dohromady, aby mohl zase operovat. Máru napadne v této vypjaté situace jediné řešení, a to dát Adamovi kokain. Dokonce mu dá i lekci, jak ho má správně užívat.

Jak celá situace dopadne? A bude Adam kokain brát? Premiérový 887. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Karty nelžou", můžete sledovat už v úterý 9. dubna ve 20:20 na Nově. Pokud jste nestihli předešlý díl, pustit si ho můžete na NovaPlus. Všechny epizody pak najdete na VOYO.

Podívejte se na ukázku z nového dílu Ordinace:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz