Smrt

V Ostravě ležel u podchodu zraněný muž, v nemocnici zemřel

V Ostravě ležel u podchodu zraněný muž, v nemocnici zemřel
Zdroj: AKTU.cz

Ostravští kriminalisté žádají veřejnost o pomoc s vyšetřováním případu z minulého pátku. Brzy ráno 29. března našli kolemjdoucí u podchodu v ulici Václava Jiříkovského 36letého zraněného muže. Ten po převozu do nemocnice zemřel.

Muže našli v půl šesté ráno, byl zraněný, ale se záchranáři komunikoval. Po ošetření jej převezli do nemocnice, kde ovšem později zemřel.

"K objasnění okolnosti smrti mohou pomoci i svědci, kteří dne 29. 3. 2019 v době od 00.00 hodin do 05.30 hodin cestovali tramvají, zejména linkami číslo 1, 10, 12, 15, 17, 18, 19, směrem ze zastávky Václava Jiříkovského do centra, či opačným směrem ke konečné stanici Dubina," uvedla mluvčí ostravských policistů Gabriela Pokorná.

Svědci si podle ní mohli všimnout muže, který na sobě měl šedo-modro-bílé kalhoty s maskáčovým vzorem, černou bundu s kapucí, kterou měl přetaženou přes hlavu a u sebe měl také černý batoh.

Související obsah

Na nohou měl mít tmavě modré boty s bílou podrážkou a bílým znakem Nike. Muž měl podle Pokorné hnědé vlasy a na tvářích strniště.

"Jakékoliv informace svědků přijmeme na lince 158. Za pomoc děkujeme," dodala mluvčí moravskoslezských policistů Pokorná.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz