Zahraničí

Hádka dětí vyústila v hromadnou bitku rodin. Zranilo se šest lidí

Hádka dětí vyústila v hromadnou bitku rodin. Zranilo se šest lidí
Zdroj: TV Nova

Hromadná rvačka několika rodin vypukla o víkendu na hranicích Německa a Švýcarska. Vše způsobil spor dětí na dětském hřišti, do kterého se následně vložili rodiče, a celá šarvátka skončila šesti zraněnými.

V sobotu večer na hřišti před restaurací v německém městě Lottstetten na Horním Rýnu došlo k hádce několika dětí. Do sporu se vložily rodiny ratolestí, situace se vyhrotila natolik, že celý spor vyústil v hromadnou rvačku.

Bitka se následně přesunula i do restaurace. Podle webu Spiegel se zranilo šest lidí, tři z nich museli být převezeni do nemocnice. Bitku ukončili až policisté, museli dokonce přivolat i posily, ty přijely z nedalekého Švýcarska. Agresivní rodiče od sebe museli muži zákona doslova odtrhnout. Co ale vyvolalo počáteční spor malých ratolestí, zatím zůstává nejasné, policie příliš sdílná nebyla.

Související obsah

Majitel restaurace si nyní stěžuje na poničené vybavení, škody, které agresivní rodiče způsobili, podle něj rozhodně nebudou zanedbatelné.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Krátká zpráva

Kanadské volby podle předběžných odhadů vyhrál Justin Trudeau

Liberální strana získá v kanadských parlamentních volbách dostatek křesel, aby vytvořila další menšinovou vládu, předpovídá veřejnoprávní televize CBC. Konzervativci v čele s Erin O'Toolem už uznali porážku. Liberály vede 49letý Justin Trudeau, který poprvé zvítězil ve volbách v roce 2015. Podle CBC liberálové obsadí okolo 157 křesel z celkových 338, tedy stejně jako v roce 2019. Pro většinu v parlamentu je potřeba získat 170 křesel.

Píše se na Deník.cz