Zahraničí

Adrián (5) lezl po parapetu, jednou už z okna vypadl. Matka byla opilá

Adrián (5) lezl po parapetu, jednou už z okna vypadl. Matka byla opilá
Zdroj: TV Markíza

Policistům v Nových Zámcích na Slovensku se podařilo zachránit pětiletého Adriána, který si spokojeně lezl po parapetu ve čtvrtém patře. Jeho matka po celou dobu opilá spala v pokoji. Před dvěma lety ten samý chlapeček z okna vypadl a několik měsíců bojoval v nemocnici o život.

Pětiletý Adrián bez dozoru lezl po parapetu ve 4. patře a vyhazoval z okna nejrůznější věci. Devětadvacetiletá matka mezitím poklidně dřímala opilá v pokoji. Informoval o tom zpravodajský server TVNoviny.sk.

Ten samý chlapec před dvěma lety vypadl z okna a bojoval v nemocnici několik měsíců o život. Tentokrát měla událost naštěstí jiný konec. Chlapec sice na výzvy policisty, aby vlezl zpátky do bytu nereagoval, policejní hlídka však dorazila na místo včas, aby chlapečka před neštěstím zachránila.

Do bytu se policie dostala snadno - jedna z věcí, které chlapeček z okna vyhodil, byly totiž i klíče. Policisté pak z parapetu dítě sundali a překvapené matce udělali test na alkohol.

Související obsah

Nadýchala 0,69 promile a byla pozitivní i na metamfetamin a benzodiazepin. Celým případem se nyní policie intenzivně zabývá - žena čelí obvinění z trestného činu týrání osoby blízké a svěřené.

Připomeňte si pád chlapečka z okna před dvěma lety v reportáži TV Markíza:

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz