Krimi

Nemohoucí ženu týrala vlastní dcera! Bila ji do hlavy, kopala do ní

Nemohoucí ženu týrala vlastní dcera! Bila ji do hlavy, kopala do ní
Zdroj: Getty Images

Otřesný příběh odhalili kriminalisté v Domažlicích. Sedmatřicetiletá žena žila v domácnosti se svou maminkou, kterou několik měsíců bezcitně týrala jak psychicky, tak fyzicky. Opakovaně jí nadávala, kopala do ní, bila ji pěstí do hlavy, jednou ji dokonce měla zmlátit násadou od koštěte.

Sedmatřicetiletá žena čelí vážnému obvinění z odporného činu, kterého se dopouštěla pravidelně minimálně od srpna minulého roku. Po dobu několika měsíců týrala svou nemohoucí maminku, se kterou žila ve společné domácnosti.

"Opakovaně jí nadávala a fyzicky napadala, kdy jí dávala facky, údery pěstí do hlavy a celého těla, kopala ji do zad a žeber a v jednom případě ji měla mlátit násadou od koštěte," uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Hrůzné chování vyplulo na povrch při posledním napadení, kdy seniorce dcera způsobila taková zranění, že skončila v nemocnici. "Způsobila jí zhmoždění obličeje, hlavy, ramen, páteře, četné podlitiny celého těla a otřes mozku," napsala Brožová.

Související obsah

Zatímco týranou paní hospitalizovali, její dceru začali kriminalisté trestně stíhat. "Agresorka byla zadržena a obviněna ze zločinu. Hrozí jí trest odnětí svobody na dvě léta až osm let," upřesnila mluvčí policie. Žena je stíhána na svobodě.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz