MasterChef Česko

Řádení na hotelu MasterChefa! V čí posteli spali Mirek a Honza?

Řádení na hotelu MasterChefa! V čí posteli spali Mirek a Honza?
Zdroj: TV Nova

Porotci MasterChef Česko v nejnovějším díle šokovali soutěžící, když do hry vrátili hned tři odpadlíky. Mirek se ale mohl radovat, zpátky v soutěži je teď jeho velký kamarád Honza. V pořadu MasterChef Česko popsali některé své zážitky z hotelu.

Honza a Mirek se při natáčení kulinářské show MasterChef Česko skamarádili natolik, že za sebe dokážou dokončovat věty. Ukázali to i v pořadu Jak to vidí MasterChef, kam si je moderátorka Patricie Solaříková pozvala.

Kluci spolu dokonce bydleli na hotelu, i když občas skončili na jiném pokoji. "My jsme vždycky přijeli z natáčení, otevřeli jsme kuchařky a biflili jsme se. Třeba i do čtyř do rána a pak si ostatní stěžovali, že tam děláme bordel," začal vyprávění Honza.

Mirek pak pokračoval historkou, jak s Honzou jednou nestrávili noc ve svých postelích. "Získali jsme klíče na recepci a skončili jsme na nějakém pokoji. On tam bydlel Bohoušek, ale zrovna tam nebyl," popsal Mirek, jak začal jeden z legendárních večerů.

Související obsah

Důvod, proč Mirek a Honza nezamířili na svůj pokoj, byl jasný. "Protože na našem pokoji spal vždycky někdo, kdo nechtěl studovat recepty," řekl Mirek. Kdo v jejich posteli spal místo nich, ale soutěžící neprozradil.

Jak vznikl záhadný výraz "akamkajedyk"? A co říkají na to, že se do soutěže vrátili hned tři soutěžící? To zjistíte v nejnovějším dílu Jak to vidí MasterChef! Zatím poslední epizodu MasterChefa najdete na webu NovaPlus, všechny na VOYO.

epa, TN.cz

K tématu MasterChef Česko

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz