Domácí

Zloději kradli na diskotéce, před davem prchli do policejního auta

Rozzlobený dav návštěvníků diskotéky v Turnově málem zlynčoval zloděje, kteří tam kradli oblečení, doklady i platební karty. Štěstí bylo, že na místo přijela policie. Zloději ochotně nastoupili do policejního auta, kde měli jistotu, že už jim žádné nebezpeční nehrozí.

Stalo se to na diskotéce v centru Turnova, kterou si vytipovala trojice zlodějů. Bavícím se lidem kradli odložené oblečení a spolu s ním i doklady, platební karty, bezpečnostní klíče a hotovost.

Mezi hosty se to rychle rozkřiklo a nakonec si všimli muže, který právě vynesl před diskotéku další kus oděvu. Rozzlobený dav podezřelého přinutil, aby jim svůj lup ukázal a už se schylovalo k tomu, že lidé vezmou spravedlnost do vlastních rukou.

Na cestě byla policie a ta tentokrát neměla se zatýkáním zloděje žádný problém. Tak přeochotné nastoupení do služebního auta zasahující policisté už dlouho nezažili. Ukázalo se, že šlo o skupinu cizinců z Moldávie. A rychlé nebylo jen zatýkání a výslech, ale i soud, který zloděje bleskově vyhostil z ČR na dva roky. Policisté teď řeší jinou záhadu.

Související obsah

"Na místě zůstala jedna nevyzvednutá dámská sportovní bunda, kterou bychom majitelce rádi vrátili. Vyzvednout si ji může na obvodním oddělení policie v Turnově," sdělila mluvčí policie Ivana Baláková.
 

klma, tn.cz / TV Nova

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz