Zahraničí

Maminky nechtějí rodit s Meghan: Všechno si zabere sama!

Maminky nechtějí rodit s Meghan: Všechno si zabere sama!
Zdroj: Profimedia

Maminky z okolí porodnice Frimley Park nechtějí rodit s vévodkyní Meghan. Bojí se, že Meghan si pro sebe zabere nejlepší pokoj a nejlepší služby. I když místo porodu manželky prince Harryho není stoprocentně jisté, mezi místními budoucími maminkami budí obavy.

Podle původních plánů má Meghan rodit v nemocnici Frimley Park, která je vzdálená půl hodiny jízdy od domu Harryho a Meghan. Porodnice Lindo Wing, kde své děti přivedly na svět Diana i Kate, prý nepřichází v úvahu. Princ Harry i Meghan mají pocit, že by tam byli veřejnosti příliš na očích.

Pokud bude Meghan rodit ve zmíněné porodnici, matky doufají, že vévodkyně nebude ležet na stejném oddělní jako ony. "Meghan a já máme podobný termín," obává se nastávající maminka Adele Mayo. "Doufám, že nebudeme rodit zároveň, protože vím, že dostane preferenční léčbu a pravděpodobně i místnost, kterou chci já," tvrdí.

 

Nemocniční oddělení, kde Meghan podle britských médií má přivést na svět své první dítě, má 12 pokojů, jenže všechny rodičky chtějí právě ten jeden. Luxuxní apartmá nabízí šest prostorných pokojů, z nichž jeden má porodní bazén a disponuje také velkou manželskou postelí pro maminku a tatínka, aby mohli strávit noc společně. Princ Harry a jeho žena Meghan by tak měli mít dostatek prostoru a soukromí, aby své děťátko přivítali na tomto světě.

Související obsah

Tento týden se spekulovalo i o tom, že by si vévodkyně přála domácí porod. Podle zdrojů z jejího okolí prý chce rodit ve své usedlosti Frogmore Cottage ve Windsoru za přítomnosti porodní asistentky. Přesto prý zcela nevylučuje porod v nemocnici, a to v případě, kdy by začala předčasně rodit nebo by musela podstoupit císařský řez či epidurální analgezii. Vévodkyně už je totiž jako pětatřicetiletá prvorodička v rizikovém věku.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz