Celebrity

Petra Svoboda a její sexy fotky s bříškem. Řekla, kdy bude svatba!

Petra Svoboda a její sexy fotky s bříškem. Řekla, kdy bude svatba!
Zdroj: Petra Svoboda

Moderátorka pořadu Život ve hvězdách a Televizních novin dokázala, že je sexy i v těhotenství. Nafotila těhotenské fotky s jarní tematikou a fanoušci na ní mohou oči nechat! A redakci Petra prozradila i detaily z chystané svatby!

Nastávající maminka Petra Svoboda nafotila odvážné těhotenské snímky. Sluší jí to i v pokročilém stádiu těhotenství, i její fanoušci se shodují, že vypadá báječně. Petra si podle svých slov své těhotenství užívá.

Miminko čeká se svým partnerem Ondřejem. Ještě předtím se ale dvojice stihla zasnoubit! Radostnou novinu veřejnosti prozradili v únoru. "Nějakou dobu jsme si novinku chtěli nechat pro sebe," řekla moderátorka. "Chvíli jsme si to užívali v soukromí, pak jsme se to rozhodli oznámit na svatého Valentýna," usmívala se.

Redakci TV Nova navíc exkluzivně prozradila, že svatbu chtějí stihnout ještě do porodu děťátka! Přesný termín obřadu si ale dvojice nechá pro sebe.

Jako první se o zásnubách dozvěděla Petřina dcera Rachel. "Přítel se nejdříve šel zeptat jí," svěřila televizi šťastná Petra. "Byla z toho nadšená." Malá Rachel se tak co nevidět dočká sourozence.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz