Domácí

Brutální pokus o vraždu! Muž měl vlastní matce mlátit hlavou o zem

Brutální pokus o vraždu! Muž měl vlastní matce mlátit hlavou o zem
Zdroj: Getty Images

Sousedé dost možná zachránili život ženě, kterou měl ve čtvrtek napadnout vlastní syn. Podle policie ji bil pěstmi do hlavy, mlátil jí hlavou o zem a také do ní kopal. Přivolaní policisté našli zbídačenou ženu v bezvědomí, do nemocnice ji v kritickém stavu musel transportovat vrtulník. Násilník byl zadržen na místě.

Neuvěřitelný případ vyšetřují karlovarští policisté v Mariánských Lázních. Muž (51) se měl podle policie vrhnout na svou vlastní matku (73). Vše se odehrálo u ní v bytě.

Ženu měl surově bít pěstí do hlavy, podle policie se neštítil mlátit jí také hlavou o zem a došlo i na kopance. Všímaví sousedé zaznamenali hluk a okamžitě zavolali policii.

"Jen v důsledku zasahující policejní hlídky nedošlo k dokonání trestného činu. Zbídačenou ženu našli policisté ležet v bezvědomí a poskytli jí první pomoc," uvedla mluvčí policie Zuzana Týřová.

Kvůli vážnému stavu ženy na místo zamířil vrtulník, který ji v kritickém stavu transportoval do nemocnice v Plzni. Násilník byl zadržen na místě.

Související obsah

"Krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu Vražda ve stádiu pokusu. Celý případ kriminalisté v současné době prověřují," doplnila Týřová.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz