úmrtí

Komik zemřel přímo uprostřed show. Diváci si mysleli, že to hraje

Komik zemřel přímo uprostřed show. Diváci si mysleli, že to hraje
Zdroj: facebook / Ian Cognito

Obrovská tragédie se odehrála v britském městě Bicester. V tamním baru zemřel při vystoupení populární stand-up komik Ian Cognito (†60). Stalo se tak jen deset minut poté, co žertoval o tom, že má mrtvici. Diváci si proto mysleli, že jde o součást programu.

Jinak, než by si diváci přáli, skončil čtvrteční program komediální show Lone Wolf Comedy Club. Jeden z vystupujících jim totiž zemřel přímo před očima. Bohužel si však mysleli, že jde o součást vystoupení.

Jen pár minut předtím komik žertoval, že má mrtvici. Když tak umíral, diváci se dále smáli údajnému vtipu. "Pouze deset minut před tím, než zemřel, žertoval o tom, že má mrtvici," popsal podle BBC zážitek jeden z návštěvníků John Ostojak.

Šedesátiletý stand-up komik se měl podle přítomných najednou posadit na židli. Při tom těžce dýchal, a pak najednou zemřel. Na místo byla okamžitě zavolána záchranná služba. Diváci byli požádání, aby odešli.

Související obsah

Zaměstnanci baru se do příjezdu záchranky snažili muže oživit. Podle lékaře, který následně dorazil na místo, zemřel komik okamžitě.

Organizátor akce Andrew Bird prozradil, že se Ian Cognito necítil dobře už před začátkem svého vystoupení. Sám však trval na tom, že na pódium půjde.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz