Zahraničí

Pejsek se vykálel v ložnici, majitel ho za trest polil vařící vodou

Pejsek se vykálel v ložnici, majitel ho za trest polil vařící vodou
Zdroj: Profimedia

Čínský student medicíny zvolil neuvěřitelně krutý způsob, jak potrestat svého psa. Za to, že se mu fenka shiba inu vykálela vedle postele, ji polil vařící vodou z rychlovarné konvice. Před brutálním trestem nemohla utéct, protože ji zavřel do klece. Otřesný čin si dokonce natočil a sdílel ho na sociální síti.

Hrůzného činu se dopustil student medicíny v Číně. Jeho fenka shiba inu, která se jmenuje Jahoda, se vykálela v ložnici vedle jeho postele. Za to ji potrestal nejprve tím, že ji nechal stát "na hanbě" u zdi.

Fenka ale chňapla po jeho ruce, a protože si myslel, že ho chce pokousat, zavřel ji do klece. Poté na ni za trest vylil vařící vodu z rychlovarné konvice. Informoval o tom deník Daily Mail. Otřesnému činu mladík nasadil korunu tím, že si ho natočil a sdílel na čínské sociální síti. Kvůli velmi brutálním záběrům je následující video ustřižené.

Svým příspěvkem rozzuřil mnoho lidí. Hájil se tím, že na psa ihned poté vylil studenou vodu - zvíře bylo prý sice popálené, neohrozilo ho to ale na životě.

 

Související obsah

Případem se začaly zabývat úřady a policie. Psa si převzali ochránci. Mladíkovi, který měl shodou okolností stáž zrovna na popáleninovém centru v nemocnici, bylo pozastaveno studium. Univerzita doporučila jeho rodičům, aby pro něj vyhledali lékařskou pomoc.

sei, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz