Zahraničí

Pejsek se vykálel v ložnici, majitel ho za trest polil vařící vodou

Pejsek se vykálel v ložnici, majitel ho za trest polil vařící vodou
Zdroj: Profimedia

Čínský student medicíny zvolil neuvěřitelně krutý způsob, jak potrestat svého psa. Za to, že se mu fenka shiba inu vykálela vedle postele, ji polil vařící vodou z rychlovarné konvice. Před brutálním trestem nemohla utéct, protože ji zavřel do klece. Otřesný čin si dokonce natočil a sdílel ho na sociální síti.

Hrůzného činu se dopustil student medicíny v Číně. Jeho fenka shiba inu, která se jmenuje Jahoda, se vykálela v ložnici vedle jeho postele. Za to ji potrestal nejprve tím, že ji nechal stát "na hanbě" u zdi.

Fenka ale chňapla po jeho ruce, a protože si myslel, že ho chce pokousat, zavřel ji do klece. Poté na ni za trest vylil vařící vodu z rychlovarné konvice. Informoval o tom deník Daily Mail. Otřesnému činu mladík nasadil korunu tím, že si ho natočil a sdílel na čínské sociální síti. Kvůli velmi brutálním záběrům je následující video ustřižené.

Svým příspěvkem rozzuřil mnoho lidí. Hájil se tím, že na psa ihned poté vylil studenou vodu - zvíře bylo prý sice popálené, neohrozilo ho to ale na životě.

 

Související obsah

Případem se začaly zabývat úřady a policie. Psa si převzali ochránci. Mladíkovi, který měl shodou okolností stáž zrovna na popáleninovém centru v nemocnici, bylo pozastaveno studium. Univerzita doporučila jeho rodičům, aby pro něj vyhledali lékařskou pomoc.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz