Zahraničí

Další rána pro The Prodigy! Kapela přišla o dlouholetého parťáka

Další rána pro The Prodigy! Kapela přišla o dlouholetého parťáka
Zdroj: Instagram

Hudební skupina The Prodigy se ještě nevzpamatovala ze smrti svého hlavního zpěváka Keitha Flinta a už dostala další podpásovku. Tentokrát přišla o svého bodyguarda a přítele Cona. Ten byl nalezený mrtvý ve svém domě.

Britská hudební skupina The Prodigy oznámila další smutnou zprávu, která ji hluboce zasáhla - zemřel Con, dlouholetý člen ochranky a nepostradatelný parťák kapely.

"Odpočívej v pokoji, Cone. Vždycky jsi nám kryl záda a celé roky na nás dával pozor. Dostal jsi nás z mnoha nepříjemných situací na turné. Byl jsi opravdu skvělý chlap, ve skutečnosti jsi byl takový Superman. Lidé, kteří tě znají, ví, o čem mluvím," truchlí kapela na instagramu.

"Byl jsi ten nejvěrnější přítel nás všech. Opravdu moc nám chybíš a nikdy na tebe nezapomeneme, brácho," vzkázala zesnulému bodyguardovi kapela na instragramu. Příčina jeho smrti je zatím neznámá - tělo Cona našli v jeho domě.

Související obsah

Smrt Cona představuje už druhou ztrátu pro The Prodigy v tomto roce. Před pěti týdny hudební skupinou otřásla smrt jejího frontmana Keitha Flinta, který ve svých 49 letech spáchal sebevraždu. Nedlouho předtím ho opustila manželka a Flint krátce poté upadl do těžkých depresí.

Připomeňte si tragickou událost z března v reportáži TV Nova:

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz