Letadlo

Dívka letěla z Prahy do Londýna. Při pohledu pod sedadlo plakala

Dívka letěla z Prahy do Londýna. Při pohledu pod sedadlo plakala
Zdroj: Twitter

Britka Ellie Evansová letěla z Prahy do Londýna. Po přistání zjistila, že pod sedadlem neměla záchrannou vestu. Podle svých slov si stěžovala posádce, ta ji ale odkázala na vedení společnosti Ryanair. Na omluvu čeká už měsíc.

Ellie Evansová trpí strachem z létání, po dlouhé přípravě se ale dokázala přesvědčit, aby do letadla nastoupila. To se ale změnilo poté, co letěla s irskou aerolinkou Ryanair z Prahy do Londýna. 18letá Britka tvrdí, že pod sedadlem nenašla záchrannou vestu. Píše o tom portál Metro.

Když si po přistání všimla, že celý let absolvovala bez možnosti nasadit si záchrannou vestu, kdyby se něco stalo, začala plakat a dostala panický záchvat. Po uklidnění všechno natočila a video, na kterém je vidět prázdná přihrádka, zveřejnila na twitteru.

"Když jsem 16. března letěla z Prahy do Londýna, pod mým sedadlem nebyla záchranná vesta. To rozhodně nepomohlo mému strachu z létání," napsala k videu. Kontaktovala také vedení společnosti Ryanair, které ji požádalo, aby poskytla důkazy.

Od té doby, co Britka aerolinkám zaslala natočené video, s ní ale údajně přestaly komunikovat. Na omluvu čeká už téměř měsíc. "Upozorňovala jsem na to i personál na palubě při odchodu z letadla, ale nejsem si jistá, zda se někdo obtěžoval a vyřešil to," prohlásila Ellie.

Související obsah

Při letu z Prahy do Londýna přitom letadla překonávají i 160kilometrový úsek, při kterém pod nimi není pevnina, ale jen moře. V případě, že by letadlo mělo závadu v této části cesty, by Ellie rozhodně neměla dobré vyhlídky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz