České Budějovice

Za jízdy si prý lakovala nehty! Test u řidičky trolejbusu potvrdil drogy

Policie v Českých Budějovicích vyšetřuje řidičku městské hromadné dopravy, která jela údajně pod vlivem drog. Žena je v současné době v pracovní neschopnosti.

Chování řidičky městské hromadné dopravy v Českých Budějovicích se zdálo několika cestujícím natolik podezřelé, že na ni zavolali policii. Podle svědků si řidička trolejbusu lakovala za jízdy nehty na nohou.


Policisté si na ženu, která převážela desítky cestujících, počkali na konečné zastávce na sídlišti Máj, kde ji otestovali na alkohol a přítomnost drog. Zkouška na drogy byla pozitivní, takže ženu už k řízení nepustili a sami ji odvezli na další odběry.


Na jaké drogy konkrétně byl test pozitivní, policie ve čtvrtek nechtěla upřesňovat. Podle svědků, kteří byli na místě, se mělo jednat o marihuanu a pervitin, to ale policejní mluvčí kvůli vyšetřování nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Související obsah


Vedení dopravního podniku se k celé záležitosti zatím nechce nijak vyjadřovat. Tiskový mluvčí pouze ve čtvrtek řekl, že dokud dopravní podnik České Budějovice nebude mít výsledky vyšetřování přímo od policie, nebude celou věc nijak komentovat.


V každém případě potvrdil, že řidička městské hromadné dopravy je v současné chvíli v pracovní neschopnosti.
 

Michaela Klárová, rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz