Život ve hvězdách

Život ve hvězdách 18. 4. 2019

V Životě ve hvězdách uvidíte, jak si si Karolína Plíšková poradila s velikonočními zvyky. Promluvila také o manželovi Michalu Hrdličkovi, jak jim to klape? Slavné mámy po čtyřicítce, kdo si na mateřství počkal? A světoví miliardáři, kteří věnují miliony na opravu pařížské katedrály Notre-dam.

O vyplétání tenisových raket toho ví hodně, ale co takhle pletení pomlázky. V současnosti čtvrtou nejlepší tenistku světa Karolínu Plíškovou jsme svěřili do rukou odborníka na pomlázky z Moravy.

Herečka Miluše Bittnerová čeká první dítě. Rozhodně není jedinou známou tváří, která si dopřeje miminko po čtyřicítce. Třeba hejtmanka Jaroslava Jermanová nedávno rodila v 48 letech, i když už své druhé dítě a Janet Jackson si pořídila první miminko v padesáti.

Mirai Navrátil, Vojta Drahokoupil a Pavel Calta - asi byste neuhodli, proč se tihle tři popoví zajíčci sešli u jednoho stolu. Malovali velikonoční vajíčka. Jak vypadaly kraslice v jejich podání? A jakou slečnu na Velikonoce vyšlehají?

Související obsah

Notre Dame v plamenech. Obrázek, při kterém tuhla krev v žilách. V reakci na tragédii pláčou na sociálních sítích světové celebrity a nejen francouzští miliardáři, se předhánějí v darování miliard na opravu. Kdo vlastně jsou tyto zámožné rodiny?

TN.cz/vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Krátká zpráva

Bývalý král Juan Carlos se po letech v exilu vrací do Španělska

Někdejší španělský král Juan Carlos ve čtvrtek přiletí do vlasti po téměř dvou letech exilu ve Spojených arabských emirátech. Tam se 84letý šlechtic uchýlil poté, co ho vyšetřovali kvůli korupci. Úřad španělského generálního prokurátora v březnu jeho případ zastavil. Bývalý panovník hodlá navštívit rodinu včetně svého syna krále Filipa VI. a po víkendu se vrátí do emirátů.

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz