Život ve hvězdách

Život ve hvězdách 18. 4. 2019

V Životě ve hvězdách uvidíte, jak si si Karolína Plíšková poradila s velikonočními zvyky. Promluvila také o manželovi Michalu Hrdličkovi, jak jim to klape? Slavné mámy po čtyřicítce, kdo si na mateřství počkal? A světoví miliardáři, kteří věnují miliony na opravu pařížské katedrály Notre-dam.

O vyplétání tenisových raket toho ví hodně, ale co takhle pletení pomlázky. V současnosti čtvrtou nejlepší tenistku světa Karolínu Plíškovou jsme svěřili do rukou odborníka na pomlázky z Moravy.

Herečka Miluše Bittnerová čeká první dítě. Rozhodně není jedinou známou tváří, která si dopřeje miminko po čtyřicítce. Třeba hejtmanka Jaroslava Jermanová nedávno rodila v 48 letech, i když už své druhé dítě a Janet Jackson si pořídila první miminko v padesáti.

Mirai Navrátil, Vojta Drahokoupil a Pavel Calta - asi byste neuhodli, proč se tihle tři popoví zajíčci sešli u jednoho stolu. Malovali velikonoční vajíčka. Jak vypadaly kraslice v jejich podání? A jakou slečnu na Velikonoce vyšlehají?

Související obsah

Notre Dame v plamenech. Obrázek, při kterém tuhla krev v žilách. V reakci na tragédii pláčou na sociálních sítích světové celebrity a nejen francouzští miliardáři, se předhánějí v darování miliard na opravu. Kdo vlastně jsou tyto zámožné rodiny?

TN.cz/vem

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz