Zahraničí

Manželé dostali v USA doživotí, svě děti týrali a mučili hlady!

Manželé dostali v USA doživotí, svě děti týrali a mučili hlady!
Zdroj: Profimedia

Americkou veřejnost před rokem a čtvrt šokoval strašlivý případ týrání dětí. Manželé Turpinovi v kalifornské obci Perris věznili své děti, dvanáct z nich navíc krutě týrali. Až policie zubožené a podvyživené děti dostala z řetězů. Oba rodiče od soudu odešli s doživotním trestem s možností propuštění po 25 letech.

V pátek v případě rodičů Turpinových konečně padl rozsudek, soud Davida a Louise poslal na doživotí za mříže kvůli týrání jejich dětí. O případné propuštění mohou požádat po 25 letech.

Manželé své děti brutálně týrali. Podle portálu ABC byly děti přivázány k postelím řetězy, které si nesměly sundat. K řetězům Turpinovi přistoupili po útěku jednoho z jejich třinácti dětí.

Z řetězů je dostali až policisté, všechny děti byly podvyživené, dvanáctiletý chlapec vážil sotva tolik, co váží sedmileté dítě. Rodiče své děti bili a škrtili. Děti se mohly koupat jen jednou za rok a nesměly mít žádné hračky.

Související obsah

Na vše se přišlo, až když jedna z dívek utekla a zavolala na tísňovou linku. Její hlas zněl, jako by šlo o malé dítě, v té době jí přitom bylo sedmnáct. U soudu zazněly výpovědi některých dětí, jedny popisovaly strašlivé hrůzy, jiné rodičům odpustily.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz