Celebrity

Meghan Markle chce na miminku pořádně vydělat a už ví jak!

Meghan Markle chce na miminku pořádně vydělat a už ví jak!
Zdroj: Profimedia

Každou chvíli by na svět měla přivítat svého prvorozeného potomka. Meghan Markle (37) už se jistě nemůže dočkat. Však už také ví, co bude první, co s princem Harrym (34) mají po narození miminka v plánu. Je to byznys.

Vévodkyně ze Sussexu se poslední dobou na veřejnosti moc neukazuje. Okolí dokonce spekuluje, že už porodila. Ať tak či tak, plán po narození miminka je jasný.


Od té doby, co Meghan Markle přišla do královské rodiny, porušuje jednu tradici za druhou. Lakuje si nehty na červeno, nosí otevřené boty, chce najmout americkou chůvu a nechce se fotit po porodu před porodnicí.Po narození potomka má totiž jiné plány. Až miminko přivede na svět, chce to oznámit přímo na obálce časopisu Vogue.  "Meghan je neoblomná v názoru na příchod jejího miminka, i přesto, že je to ve velkém rozporu s tím, co se od ní očekává. Bohužel to vyvolalo nepříjemné napětí mezi ní a královským palácem," prozradil zdroj z paláce britskému magazínu New!


Pravidla ani protokol Meghan nezajímají. Dle zmíněného zdroje Meghan nedbá ničeho. Královský palác musí být vzteky bez sebe. Místo aby se držela zkrátka, jedná s módním časopisem o exkluzivním domácím focením. Je bez debat, že za to dostane tučnou částku.

ČTĚTE TAKÉ:

Nejste pro své okolí nesnesitelná stejně jako vévodkyně Meghan?
TEST: Jste tým Kate nebo Meghan?

han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz