úmrtí

Zemřel úhlavní nepřítel Džejára ze seriálu Dallas. Herci bylo 83 let

Zemřel úhlavní nepřítel Džejára ze seriálu Dallas. Herci bylo 83 let
Zdroj: Profimedia

Ve věku 83 let zemřel americký herec Ken Kercheval. Proslavil se rolí Cliffa Barnese v legendárním seriálu Dallas. Informoval o tom portál The Hollywood Reporter.

Smutnou zprávu potvrdil mluvčí pohřebního ústavu v hercově rodném městě Clinton v Indianě. Detaily však prozradit nechtěl. Informaci o úmrtí herce Kena Kerchevala potvrdil také jeho agent Jeff Fisher.

Podle deníku Daily Clintonian zemřel už v neděli. Herec se narodil 15. července 1935 v americkém městě Wolcottville v Indianě. Dětství strávil v nedalekém Clintonu. Jeho otec byl lékař, matka zdravotní sestra. 

Navštěvoval univerzitu v Indianě a současně v Kalifornii, kde studoval obor hudba a drama. Později vystudoval herectví na Neighborhood Playhouse v New Yorku. "Byl to jeden z těch kluků, kteří budou příští James Dean," řekl podle portálu tvůrce Dallasu David Jacobs. 

Související obsah

Slávu mu přinesla až role Cliffa Barnese právě v populárním seriálu Dallas. Tato postava byla jednou z protivníků arogantního ropného magnáta J. R. Ewinga (Džejár).

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz