Domácí

V Olomouci přepadli poštu! Pachatel je i s penězi na útěku

V Olomouci přepadli poštu! Pachatel je i s penězi na útěku
Zdroj: TV Nova

V Olomouci krátce před dvanáctou hodinou dopoledne přepadl maskovaný lupič poštu. Se zbraní v ruce požadoval peníze, následně utekl s několika tisíci korun.

V úterý před polednem přepadl v Olomouci v ulici Foerstrova neznámý pachatel pobočku pošty. Maskovaný lupič se střelnou zbraní požadoval po ženě za přepážkou peníze. "Žena mu z obavy o život a zdraví vydala několik tisíc korun," sdělila policie. Pak pachatel i s penězi utekl neznámo kam.

Policie po svém příjezdu poštu na dvě hodiny uzavřela, znovu byla pobočka otevřena před druhou hodinou odpoledne. Při loupežném přepadení nedošlo k žádnému zranění.

"Kriminalisté na případu pracují, prověřují všechny okolnosti a souvislosti a po maskované osobě intenzivně pátrají," sdělila za policii tisková mluvčí Irena Urbánková.

"Pokud by někdo z občanů disponoval informacemi, které by souvisely s uvedeným loupežným přepadením, případně informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění totožnosti neznámé maskované osoby, ať prosím, kontaktuje olomoucké kriminalisty prostřednictvím linky 158," vyzývá.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz