Týnuš Třešničková

Popálená Týnuš poprvé ukázala obličej! "Můj návrat je zase blíž!"

Popálená Týnuš poprvé ukázala obličej! "Můj návrat je zase blíž!"
Zdroj: Profimedia / instagram

Youtuberka Kristýna Třešňáková známá jako Týnuš Třešničková ukázala na instagramu obličej. Je to poprvé od strašlivé nehody, která se stala před sedmi měsíci v Turecku a při které utpěla těžké popáleniny. "Můj návrat je zase o krůček blíž," píše optimisticky.

Sedm měsíců uplynulo od osudové dovolené v Turecku, která internetové krásce Týnuš Třešničkové změnila celý život. Od té doby youtuberka promluvila už několikrát a jednou dokonce ukázala popálené ruce, až do dnešního dne ale její obličej nikdo neviděl.

V úterý v podvečer Týnuš poprvé ukázala v příběhu na instagramu část své tváře a krk. "Mám za sebou první rekonstrukční operaci, kdy jsme dávali pryč jizvu na krku. Vše se hezky hojí a můj návrat je zase o krůček blíž," vzkazuje svým fanouškům Třešničková.

Zdroj: Instagram

Kristýna Třešňáková utrpěla těžké popáleniny při kuchařské show v restauraci slavného kuchaře Salta Baeho v Istanbulu. Při vystoupení udělal personál chybu a plameny zasáhly krásnou youtuberku na horní části těla včetně obličeje.

Týnuš se stala populární díky svým videím o kráse, módě a líčení. Po popálení se přestala na sociálních sítích na dlouhou dobu ukazovat. Už od začátku se ale může pyšnit pozitivním přístupem a optimismem.

 

Související obsah

"Měla jsem velké štěstí, že jsem ´jen´ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř, bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků," napsala krátce po incidentu Týnuš.

Podívejte se na rozhovor s maminkou popálené Týnuš v Životu ve hvězdách:

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz