Zahraničí

Dva mladiství brutálně zaútočili na postiženého, ten se teď bojí ven

Dva mladiství brutálně zaútočili na postiženého, ten se teď bojí ven
Zdroj: facebook

Násilí dětí řeší také slovenští policisté. Na sociální síti se začalo šířit video, na kterém dvojice mladistvých napadá mentálně postiženého muže (27). Policisté již zahájili trestní stíhání.

Neustále přibývá případů, kdy se děti vzájemně šikanují, utiskování slabších navíc díky moderním technologiím natáčí a sdílí na sociálních sítích. Příkladem je nedávný případ ze Slovenska.

Sedmnáctiletá dívka a další chlapec fyzicky napadají slabšího člověka, podle portálu tvnoviny.sk je napadený muž mentálně postižený. Další lidé stojící okolo celou bitku natáčejí. Video se následně začalo šířit na sociální síti.

Mladého muže měly děti nejdříve slovně urážet a měly se ho snažit vyhnat z fotbalového hřiště, až potom mělo dojít k fyzickému napadení. Od té doby se mladík bojí vyjít z domu, uvádí tvnoviny.sk.

Související obsah

Policie již lidi na videu identifikovala, o napadení svého syna se matka dozvěděla právě až od policie. Napadený se podle tvnoviny.sk odmítl svěřit ze strachu z pomsty. Policie již začala stíhání nejméně jednoho podezřelého.

Pozor! Video obsahuje nevhodné záběry a vulgarismy, není tak vhodné pro citlivé povahy.


 

klma, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz