Domácí

Nové prodejny, jiný design: Tyhle změny letos chystá Albert!

Nové prodejny, jiný design: Tyhle změny letos chystá Albert!
Zdroj: Mediafax

Obchodní řetězec Albert chystá v tomto roce několik změn, aby vyšel vstříc nejen svým zaměstnancům, ale i zákazníkům. Plánuje tak například otevření nových prodejen, jiný design obchodů nebo rozšíření svého sortimentu.

Mezi zásadní změny patří nové obchody a rekonstrukce těch stávajících. První letošní zcela nově otevřená prodejna Albertu vyrostla v Havířově v Šumbarku na Nákupní ulici. "Zákazníci tam mohli poprvé nakoupit minulý týden," uvedl pro TN.cz mluvčí Albertu Jiří Mareček.

"Na tento rok máme připravené ještě další nové prodejny a postupně je budeme komunikovat s tím, jak se otevírání obchodů bude blížit. Kromě Havířova máme již jistou a naplánovanou otevíračku nové prodejny v Českém Těšíně a v Praze na Barrandově," informoval Mareček.

"Hlavním cílem investic zůstává renovace stávající sítě více než tří stovek prodejen po celém Česku. V prvním čtvrtletí stihl Albert otevřít už dvě desítky rekonstruovaných supermarketů a modernizace v tomto roce čeká řadu malých i velkých obchodů, které Albert představí v novém konceptu," napsal Mareček.

Zákazníci se tak podle Marečka mohou těšit na nový design obchodů zahrnující nový nábytek a vybavení a zejména vzdušnější a modernější vzhled prodejny.

 

Související obsah

Změny Albert dělá také ve skladbě nabízeného zboží - reaguje na zvýšenou poptávku po zdravém zboží. "Rozšiřujeme nabídku čerstvých a zdravých potravin. Loni na podzim jsme představili naši privátní značku Albert Fresh Bistro. Jde nejen o ucelenou řadu výrobků, ale o celý unikátní koncept rychlého, ale zdravého stravování z kvalitních čerstvých surovin," uvedl Mareček.

Je možné, že se zaměstnanci Albertu opět dočkají i růstu mezd. "Kolegům navyšujeme mzdy pravidelně, naposledy 1. ledna 2019, kdy jejich mzdy vzrostly v průměru o 17 procent," uvedl Mareček. "V roce 2018 jsme investovali do mzdových prostředků dodatečnou půl miliardu korun. Přibližně stejné prostředky si vyžádá i letošní zvýšení mezd," dodal.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz