Vražda

Pomozte najít vraha, prosí policie. Může být zraněný, byt podpálil!

Pražská mordparta prosí o pomoc s objasněním vraždy, která se odehrála ve čtvrtek v Modřanech. Svědci totiž mohli vidět vraha, když prchal z bytu v Hasově ulici. V něm zůstala ležet mrtvá šestapadesátiletá žena.

Vrah oběť podle vyšetřovatelů připravil o život ve čtvrtek "mezi půl osmou až půl desátou v jejím bytě, ve kterém byla až do vraždy prokazatelně sama. Pachatel či pachatelé založili v bytě úmyslně požár, kterým chtěli jak zamaskovat skutek samotný, tak zničit stopy," informoval v pátek odpoledne policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Kriminalisté nyní prosí o pomoc všechny, kteří se v okolí Hasovy ulice v inkriminovanou dobu pohybovali a viděli cokoli podezřelého, aby se přihlásili. Vrah mohl mít oděv zašpiněný od krve a sám mohl být zraněný, především na rukou.

Stejně tak se mají přihlásit zdravotníci, kteří mohli někoho s podobnými zraněními ošetřovat.

Související obsah

"Dále žádáme každého, kdo v danou dobu projížděl ulicí Hasova a dalšími přilehlými, a má ve vozidle palubní kameru, ať se přihlásí a kriminalistům poskytne videa z těchto zařízení. Na takovémto videu může mít totiž zachycenu hledanou osobu, aniž by o tom věděl, či si to uvědomoval," uzavřel Hulan.

Svědci se můžou hlásit na lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

Pusťte si čtvrteční reportáž:

pez, TN.cz

K tématu Vražda

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz