Zahraničí

Otřesný nález u mostu v Popradě: Na dělníky se vykutálela lebka

Směnu, na kterou nejspíš do konce života nezapomenou, zažili dělníci v Popradě na Slovensku. Při výkopových pracích objevili dvě lidské lebky a několik kostí. Komu patří, je doposud velkou záhadou.

Pořádný šok zažili dělníci ve slovenském Popradě. Při výkopových pracích našli mezi dvěma železobetonovými nosníky mostu ostatky dvou lidí.

Nejdřív dělníci vytáhli modrou matraci. A za ní se vykutálela lidská lebka. "Spadla dolů," popisuje jeden z dělníků. "Pak jsem si všiml, že nahoře je ještě jedna lebka, kolem byly lidské kosti."

Po mostě denně projedou tisíce aut, vedle vede cyklistická stezka a nedaleko je nákupní centrum, ale i tak si dlouho nikdo ničeho nevšiml. Útroby mostu podle informací TV Markíza sloužily jako úkryt pro bezdomovce. "Byly tam flašky od vína. Kdoví, co se tam stalo," spekuluje další z pracovníků.

Související obsah

Životy lidí, jimž kosti patřily, nejspíš vyhasly už před delší dobou. "Počkáme, než policisté případ nezdokumentují, pak vytáhneme zbylé pozůstatky," uvedli hasiči. Přesnou příčinu smrti bude následně zjišťovat lékař. Kriminalisté se pokusí zjistit, komu z pohřešovaných lidí by mohly kosti patřit.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz