Německo

Trojice prý zemřela po výstřelech z kuše! Policie našla další mrtvé

Po víkendovém masakru v německém penzionu našla německá policie další dva mrtvé v bytě jedné z obětí. V penzionu zemřeli tři lidé pravděpodobně po zásahu z kuše. Zatím není jasné, co mrtvé spojovalo.

Záhadu pěti mrtvých řeší německá policie. V jednom z penzionů poblíž německého Pasova našel pracovník penzionu v sobotu ráno tři mrtvé. Penzion se nachází nedaleko rakouských hranic. Trojici někdo zabil pravděpodobně kuší.


“Můžeme potvrdit, že muž a žena byli nalezeni, jak leží v posteli. Další žena pak ležela na podlaze,“ sdělil mluvčí německé policie Stefan Gaisbauer podle agentury AP. Výsledky pitvy budou pravděpodobně známé v úterý.


Třiapadesátiletý muž a třiatřicetiletá žena pochází z obce Berod v jihozápadním Německu. Druhá, třicetiletá žena měla trvalé bydliště ve Wittingenu v Dolním Sasku.


Podle německé agentury DPA se muž a starší žena v posteli drželi za ruce a jejich těla byla prošpikována šípy. Jeden šíp v sobě měla i žena ležící na podlaze. V sobotu byly také nalezeny dva samostříly, v pondělí poté ještě třetí, nepoužitý.

Související obsah


V pondělí prohledávali kriminalisté byt jedné z obětí v severoněmeckém Wittingenu. Ten leží několik stovek kilometrů daleko od Pasova. Tam nalezli další dvě mrtvé ženy. Jejich identita je zatím neznámá. Zatím ani není jasné, jaký byl vztah mezi třemi zastřelenými v penzionu.
 

rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz