Domácí

Sexbomba 90. let míří do Prahy! Fanoušci uvidí Pamelu poprvé

Sex-symbol devadesátých let, jedna z nejznámějších žen světa, herečka a modelka Pamela Anderson míří do Prahy. V Česku bude poprvé v životě. Fanoušky potěší mimo jiné autogramiádou, na které bude podepisovat titulní stranu módního magazínu, kterou zdobí svou fotografií.

Pamela Anderson patří už tři desetiletí mezi nejvíc sexy ženy světa. Jako C. J. Parker z Pobřežní hlídky ji zná asi každý dospělý a za tři dekády se téměř vůbec nezměnila, což dokazují fotografie, které nafotila pro československou mutaci módního magazínu Vogue.

"Objeví se na obálce červnového vydání. V čísle se objeví také fotostory Jana Saudka, tak nás napadlo, že bysme mohli její fotopříběh věnovat Kájovi Saudkovi a filmu Kdo chce zabít Jessii. Je to inspirováno právě tou superhrdinkou," vysvětlila Andrea Běhounková, šéfredaktorka časopisu Vogue.

Domluva s týmem Pamely prý byla vcelku jednoduchá, nápad se jí totiž líbil. Fotilo se na jihu Francie, kam ráda jezdí. A teď poprvé se tahle světová megahvězda chystá i do naší metropole. Na konci května bude také jednou z řečnic na konferenci o módě a trendech.

Související obsah

"Když jsem s ní domlouvala, zda by přiletěla, volal agent, že Pamela je nadšená a ví, že je Praha krásná. My jí dokonce organizujeme prohlídku po těch nejkrásnějších místech," dodala Běhounková.

Slavná sexbomba a matka dvou dětí oslaví 1. července dvaapadesátku. Vdaná byla za rockera Tommyho Lee nebo Kida Rocka, ale pojí ji také přátelství s kontroverzním Julianem Asangem zakladetelem WikiLeaks, kterého před pár dny navštívila i v britském kriminále. V poslední době bojuje třeba za práva zvířat.

reg/Michal Čoudek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz