Krimi

Žena vystrčila seniora ze dveří autobusu. Za měsíc zemřel

Otřesné video zveřejnila policie z Las Vegas. Mladá žena na něm vystrčila ze dveří autobusu 74letého seniora. Muž venku dopadl obličejem na chodník, o měsíc později na následky zranění zemřel.

Neskutečný případ se odehrál 21. března letošního roku v americkém Las Vegas. Pětadvacetiletá Cadesha Bishopová nastoupila do městského autobusu, ve kterém cestoval také 74letý Serge Fournier.

Když chtěl senior vystoupit, mladá žena se do něj ihned slovně pustila. Rozzuřilo ji totiž to, že se v přeplněném autobuse pohybuje pomalu a nemotorně. Pohyb muži totiž komplikoval složený nákupní vozík, který měl u sebe.

Ve dveřích pak ještě starší muž stihl Cadeshe říct, že by měla být na cestující příjemnější. Naštvaná žena jej pak strčila rukama do zad. Senior vypadl ze dveří autobusu obličejem přímo na chodník.

Související obsah

Lékařskou pomoc však odmítal a odešel domů. Následující den byl však s bolestmi hlavy přece jen převezen do nemocnice. O měsíc později, tedy 23. dubna, na následky zranění zemřel.

Rodina muže na celý případ upozornila policisty. Těm se podařilo mladou ženu vypátrat už po třech dnech. Cadesha byla zadržena a obviněna z vraždy. Kriminalisté teď hledají svědky. 

Související obsah

"Vyšetřovatelé by rádi mluvili s někým, kdo během incidentu cestoval v autobuse," vyzvali veřejnost policisté z Las Vegas na twitteru.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz