Střelba

Krvavý den ve Slezsku: Policie řeší vraždu i smrt manželky!

Moravskoslezští kriminalisté od minulého týdne vyšetřují hned dva případy, které se staly pár hodin po sobě a skončily smrtí. Řeší jednak hádku dvou mužů, která vyvrcholila střelbou, a také konflikt manželů, který provázelo brutální fyzické napadení.

"Ve čtvrtek se po osmé hodině večer před jedním z domů ve Frýdku-Místku podle dosavadních informací pohádali dva muži. Poté měl 27letý muž způsobit 55letému muži střelné poranění, kterému poškozený další den podlehl," uvedla policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Údajného střelce kriminalisté zadrželi také den po střelbě, mají i zbraně, které budou zkoumat znalci. Vyšetřovatel už obvinil mladíka z vraždy, za kterou mu hrozí až dvacet let a podal návrh k jeho vzetí do vazby.

Související obsah

Od noci ze čtvrtku na pátek kriminalisté vyšetřují také těžké ublížení na zdraví, které rovněž skončilo smrtí. I to se událo na Frýdecko-Místecku.

"Útoku předcházely osobní neshody a vliv mohl mít i alkohol. Muž měl nato fyzicky napadnout 60letou manželku. Ta utrpěla zranění, kterým podlehla. Vrchní komisař po shromáždění důkazů zahájil trestní stíhání 64letého muže pro těžké ublížení na zdraví," přiblížila druhou kauzu Pokorná s tím, že muži hrozí až 16 let za mřížemi.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz