Honička

Zběsilá honička v Los Angeles! Opilá žena ujížděla v karavanu

Scénu jako ze špatného akčního filmu zažili policisté v Los Angeles. Údajně opilá žena tam ukradla obytný vůz a vydala se s ním na zběsilou jízdu městem.

V americkém Los Ageles se odehrála akční honička, která se jen tak nevidí. Místo rychlého luxusního auta totiž policisté pronásledovali v ulicích města obytný vůz.

Slova amerického reportéra, který celou situaci sledoval živě na záběrech z vrtulníku, mluví za vše. "Pane bože! Podívejte se na to!" komentoval.

Ani náraz do stromu ale řidičku nezastavil a v jízdě s karavanem pokračovala. Od něj odlétávaly kusy karosérie, chybělo i přední sklo. Díra na čele vozu se téměř stává osudnou jednomu ze dvou psů, kterého měla žena s sebou v autě.

Přesto byla čtyřicetiletá řidička k nezastavení a pokračovala ve zběsilé jízdě. Dopadnout se ji losangelském policistům podařilo až po 35 minutách, kdy nezvládla srážku s autem. Řidička se ještě snažila utéct, ale marně.

Související obsah

"Během honičky bylo poškozeno nejméně šest aut. Tři lidé byli převezeni do nemocnice s lehčími zraněními, včetně 40leté řidičky obytného vozu, která je podezřelá z řízení pod vlivem alkoholu,“ uvedli policisté.

Žena ujížděla v obytném voze místy až 100 kilometrovou rychlostí. Jako zázrakem zběsilou honičku přežili oba psi. Ti vyvázli jen s lehčími zraněními. Ženu teď čeká pobyt za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz