Domácí

Čaputová přiznala krizi ve vztahu: Procházíme těžkým obdobím

Budoucí prezidentka Slovenské republiky Zuzana Čaputová učinila přítrž spekulacím a přiznala, že má problémy ve vztahu s přítelem Petrem. "Nejsme prvním ani posledním vztahem, který prochází náročným obdobím," uvedla.

Zuzana Čaputová už zřejmě nechtěla snášet spekulace ohledně krize jejího vztahu s partnerem Petrem Konečným, a tak šla s pravdou ven. Budoucí prezidentka Slovenské republiky se se svými problémy bez skrupulí svěřila na sociální síti.

Související obsah


 


"Možná jste si všimli. Pokud ne, raději vám to řekneme upřímně. V poslední době nás není s partnerem Petrem moc vidět. Nechceme, aby se o tom spekulovalo, ani vás nechceme mást společným vystupováním na veřejnosti. Raději budeme s Petrem upřímní a řekneme vám, že opravdu procházíme těžkým obdobím vyrovnávání se se situací, ve které jsme se ocitli," napsala Čaputová na svůj Instagram.


Zdroj: Profimedia


Věří, že ji její příznivci pochopí. "Nejsme prvním ani posledním vztahem, který prochází náročným obdobím. Musíme se však zároveň věnovat svým povinnostem. Já se soustředím na přípravu do výkonu funkce, v níž jste mi dali důvěru," dodala.


Související obsah


Čaputová se nijak netají tím, že je rozvedená. Z prvního manželství má dvě dcery. Úřadu se ujme 15. června 2019.

han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz