Dítě

Matka odešla pít, batole uvízlo na balkóně. Sousedy zburcoval pláč

Matka odešla pít, batole uvízlo na balkóně. Sousedy zburcoval pláč
Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Příbramští strážníci i policisté od sobotního rána řeší případ ženy, která nechala přes noc doma o samotě své přibližně roční dítě. Batole se posléze dostalo na balkón, zabouchlo za sebou dveře a nakonec začalo plakat. Nářek zburcoval lidi v okolí, kteří přivolali pomoc.

"Mohu potvrdit, že takový případ od rána řešíme. Žena odešla v noci z domova, její roční dítě se po probuzení dostalo na balkón, zabouchlo se tam a začalo plakat. Svědci přivolali pomoc," řekl TN.cz policejní mluvčí Pavel Truxa.

Ve chvíli, kdy už na místě byli záchranáři, se matka vrátila. "Byla pod vlivem alkoholu, pak si začala stěžovat, že jí není dobře, takže jsme jí volali záchranku," doplnil Truxa.

Související obsah

"K dítěti vyjížděly dvě posádky po půl šesté ráno. Batole bylo podchlazené, převezli jsme k dovyšetření do příbramské nemocnice. K ženě jsme vyráželi přibližně o hodinu později, byla rozrušená ze situace a také jsme ji převezli do nemocnice," informovala TN.cz mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.

Podle portálu pribram.cz batole z balkónu zachránili strážníci, kteří k němu přelezli z vedlejšího bytu. Kromě nich případ bude řešit i sociálka.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz