Zahraničí

Opilí policisté na Ukrajině měli postřelit dítě, zemřelo v nemocnici

Lidé se v pondělí večer sešli před ukrajinským ministerstvem vnitra, kde požadovali tresty pro dva policisty, kteří měli pod vlivem alkoholu postřelit teprve pětiletého chlapce. Ten po čtyřech dnech v nemocnici zemřel.

Minulý pátek si malý Kyrylo hrál venku se svými kamarády, když se zničehonic v ukrajinském městě Pereyaslav-Khmelnytsky ozvaly výstřely. Pětiletý chlapec se skácel k zemi, uvádí agentura Enex.

Zatímco chlapce vezli do nemocnice, místní nalezli střelné zbraně. Ti také navedli vyšetřovatele na stopu dvou policistů, kteří byli pod vlivem alkoholu a do incidentu byli zapojeni. Podle nich ale chlapec jen upadl a zranil se.

S oběma verzemi vyšetřovatelé pracovali do chvíle, než doktoři potvrdili, že má chlapec střelné poranění. Malý Kyrylo v pondělí odpoledne v nemocnici zemřel.

Související obsah

Mnoho lidí se v pondělí večer sešlo před ukrajinským ministerstvem vnitra v Kyjevě, lidé požadují přísné tresty pro opilé policisty. Protestující se obávají toho, že dvojice policistů z toho vyvázne bez jakéhokoliv postihu.

Podle portálu vse42 stříleli opilí policisté na prázdné plechovky na nedalekém dvoře, když zbloudilá kulka zasáhla malé dítě.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz