Vražda

Vražda v nelegální herně! Obsluhu měl ubodat jeden ze štamgastů

Policisté vyšetřují vraždu v nelegální herně ve Žďáru nad Sázavou. Podle informací TV Nova ubodal ženu, která v podniku pracovala jako obsluha, zřejmě jeden ze zákazníků.

Kriminalisté zamířili do bývalého papírnictví v centru Žďáru nad Sázavou v úterý kolem deváté hodiny ráno. Objekt v současnosti slouží jako nelegální herna. Právě tam se měla vražda odehrát.

Obětí je podle informací TV Nova žena ve středních letech ukrajinské národnosti. Utrpěla bodnořezná poranění, kterým krátce poté podlehla.

Podle informací TV Nova pracovala žena v herně jako obsluha. Zemřela pravděpodobně po hádce s jedním ze zákazníků, který na ni vytáhl nůž nebo rozbitou lahev.

Související obsah

Policie žádné podrobnosti tragédie ani totožnost oběti nezveřejnila. "Kriminalisté případ vyšetřují a prověřují všechny okolnosti," uvedla pro TV Nova policejní mluvčí Dana Čírtková.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz