Domácí

Šikana na hřišti! Dívky holčičku strhly z houpačky, mlátily ji pěstmi

Šikana na hřišti! Dívky holčičku strhly z houpačky, mlátily ji pěstmi
Zdroj: Getty Images

Na dětském hřišti v Ostravě napadly dvě dívky holčičku - strhly ji z houpačky a poté ji mlátily pěstmi, poškrábaly ji a kopaly do ní. Na místo proto dorazila městská policie, matky útočnic se k tomu ale odmítly vyjádřit. Případem se zabývá sociálka.

Otřesný případ se odehrál na dětském hřišti v Ostavě-Dubině. V pátek odpolednem tam museli vyrazit strážníci, kterým si maminka jedné holčičky stěžovala, že její dítě napadly dvě dívky.

Svou oběť měly podle slov maminky strhnout z houpačky a poté ji mlátit pěstmi do obličeje. Také ji poškrábaly a nakonec ji ještě koply do nohou.

"Na místo se po chvíli dostavily také matky obou útočících dívek. Obě se k celé situaci odmítly vyjádřit. Dle jejich slov v tu chvíli zrovna údajné napadení neviděly," uvedl Michael Beneš z městské policie.

Související obsah

Napadením se budou zabývat další orgány, kterým strážníci událost oznámili. Případ si k řešení převzala sociálka a projednávat ho bude i správní orgán.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Krátká zpráva

Kanadské volby podle předběžných odhadů vyhrál Justin Trudeau

Liberální strana získá v kanadských parlamentních volbách dostatek křesel, aby vytvořila další menšinovou vládu, předpovídá veřejnoprávní televize CBC. Konzervativci v čele s Erin O'Toolem už uznali porážku. Liberály vede 49letý Justin Trudeau, který poprvé zvítězil ve volbách v roce 2015. Podle CBC liberálové obsadí okolo 157 křesel z celkových 338, tedy stejně jako v roce 2019. Pro většinu v parlamentu je potřeba získat 170 křesel.

Píše se na Deník.cz