Domácí

Opilá matka málem upustila batole na zem, zachránil ho strážník

Opilá matka málem upustila batole na zem, zachránil ho strážník
Zdroj: Getty Images

Nepochopitelného chování se dopustila matka dvou malých dětí, kterou pražští strážníci načapali v noci ve stanici metra s téměř třemi promilemi. V náruči držela dvouletou holčičku, zatímco čtyřletý chlapec pobíhal kolem. Žena se pokusila utéct, dívenka jí přitom málem upadla na zem. Zachránil ji jeden ze strážníků, který děvčátko zachytil.

Na mol opilou čtyřicetiletou cizinku našli pražští strážníci po desáté večer ve stanici metra Hostivař. S sebou měla dvě malé děti - zhruba čtyřletého chlapečka a přibližně dvouletou holčičku.

Žena tlačila kočárek a děvčátko měla v náruči. Chlapec pobíhal kolem ní. Když zahlédla strážníky, dala se na útěk - přitom jí holčička z rukou málem vypadla. "Naštěstí ji zachytil jeden člen hlídky," uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Ani to ale nezodpovědnou matku neodradilo od snahy útéct - pokusila se o to ještě dvakrát. Strážníci ji zadrželi a provedli test na alkohol. "Orientační test ukázal pozitivní honotu 2,76 promile," dodala Seifertová.

Související obsah

Vzhledem k závažnosti případu strážníci přivolali hlídku Policie České republiky, která si ženu i s dětmi převzala a případem se nadále bude zabývat.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz