Domácí

Cyklistu po kolapsu se zachránit nepovedlo, poznal ho až soused

Cyklistu po kolapsu se zachránit nepovedlo, poznal ho až soused
Zdroj: Policie ČR

Muž zkolaboval mezi obcemi Velká Bystřice a Olomouc - Lošov. Kolem projíždějící cyklisté mu poskytli pomoc a zavolali záchranku, ta už muži nemohla pomoci. Kriminalisté pátráli po totožnosti zesnulého, toho po zveřejnění v médiích poznal muž ze sousedství.

V neděli krátce po 18. hodině přijala tísňová linka hlášení o kolapsu muže v blízkosti silnice číslo 4432. Muže nalezli projíždějící cyklisté v místě takzvaného překladiště dřevní hmoty mezi obcemi Velká Bystřice a Olomouc - Lošov.

Lidé se snažili muži pomoci a také okamžitě zavolali záchrannou službu, ani přivolaní lékaři ho bohužel nedokázali zachránit.

Policistům se i přes veškeré indicie nedařilo muže ztotožnit, obrátili se proto na veřejnost s prosbou o pomoc. Kromě popisu zveřejnili také fotografii jízdního kola a přilby.

Související obsah

Zveřejnění případu v médiích nakonec přineslo ovoce. "Na výzvu zareagoval muž ze sousedství, z vesnice poblíž Olomouce, kde senior bydlel. Vaší pomoci si velmi vážíme," poděkovala mluvčí policie Jiřina Vybíhalová veřejnosti a médiím.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz