Letadlo

Panika v letadle do Prahy! Hlásilo poruchu, dorazily desítky hasičů

Cestující na palubě pondělního letu z Basileje do Prahy zažili momenty strachu. Piloti měli podezření na prázdnou střední pneumatiku, kvůli kterému na Letiště Václava Havla vyráželi hasiči. Letadlo ale poruchu nemělo, všichni jsou v pořádku.

Na pražské Letiště Václava Havla vyjíždělo osm hasičských jednotek v pondělí krátce po 20. hodině. "Airbus se 160 lidmi na palubě před přistáním vyslal tísňový signál z důvodu poškozené pneumatiky," uvedli hasiči na facebooku.

Podle informací agentury infobiro.tv hlásilo poruchu letadlo společnosti EasyJet, na jehož palubě bylo 136 cestujících. Provoz na letišti se asi na půl hodiny zastavil, letadla nemohla přistávat ani startovat. Na letiště vyrazili také policisté a záchranáři.

Související obsah

"Jednalo se o pravidelný let na lince Basilej - Praha. Letadlo přistávalo s podezřením na prázdnou střední pneumatiku, které se naštěstí nepotvrdilo," informoval mluvčí ruzyňského letiště Roman Pacvoň.

Piloti dokázali s letadlem bezpečně přistát, šlo tedy zřejmě jen o závadu signalizace. Všichni cestující i posádka jsou v pořádku.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz