Domácí

Ženu vyděsily stovky zubů pod dlažbou! Použili je místo štěrku

Ženu vyděsily stovky zubů pod dlažbou! Použili je místo štěrku
Zdroj: Policie ČR

Děsivý zážitek měla majitelka domu na Svitavsku. Pod původní zahradní dlažbou našla velké množství zubů, podle jejího odhadu 10 kýblů. Na místo ihned přijela policie a zjistila, že jde o velmi věrohodné makety.

Takové sobotní odpoledne by nechtěl zažít nikdo. Žena, která na Svitavsku, nalezla na zahradě něco, na co bude chtít jistě rychle zapomenout. Policii zavolala s tím, že pod původní zahradní dlažbou objevila obrovské množství zubů.

Podle jejích slov šlo zhruba o deset kýblů. Údajné zuby tam majitelé nalezli při rekonstrukci domu. "Na první pohled tyto zuby vypadaly jako naprosto pravé," uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman.

Při bližším zkoumání se ale ukázalo, že se jedná pouze o makety vyrobené z pryskyřice a vosku. Proč takový materiál někdo použil místo štěrku, je stále záhadou.


han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz